O Nas

Home / O Nas

Woodproject - wymarzone szafy

Woodproject wita serdecznie na nowej stronie internetowej

Firma "Wood Project" oferuje pełną gamę najwyższej jakości mebli "na miarę". Z nami umeblujesz biuro, dom oraz firmę a Twoje najśmielsze pomysły znajdą odwzorowanie w naszych projektach.

Firma "Wood Project" powstała w 2001 roku. Działalnością obejmujemy głównie obszar południowo-wschodniej Polski. Od początku zajmujemy się produkcją mebli pod indywidualne zamówienie. Nasze działania cechuje elastyczność, oraz partnerskie podejście do współpracy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wychodząc naprzeciw trendom meblarstwa współczesnego, oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy meble o nowatorskim designie za bardzo przystępną cenę. Obecnie nasza produkcja opiera się na dwóch głównych działach: meble bankowe i szafy wnękowe.

Klienci, którzy zamawiają u nas meble do biur i banków, jak również zlecający szafy przesuwne na wymiar i garderoby mają pewność, że prace zostaną zrealizowane profesjonalnie i terminowo. Chętnie doradzimy jakie zastosować rozwiązania, pomożemy wybrać materiały i wyposażenie, by produkt był ergonomiczny, trwały i bezpieczny dla użytkownika.